Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 183)
Zapisování do roku 2019/2020 oba
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :28.01.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :28.01.2020
Odhlásit do :27.01.2020 10:00
Zápis do :27.01.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :160
Počet přihlášených :45
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 zimní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Stiborová Barbora Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.12.2019 11:47:27
2. Prostějovská Lada Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.12.2019 19:49:38
3. Slaná Martina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 23:52:52
4. Břízová Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 17:25:07
5. Robenhauptová Eliška Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 12:18:03
6. Suneghová Klára Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 12:40:07
7. Hodná Tereza Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 21.12.2019 12:18:51
8. Sonntag David Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 25.12.2019 20:54:12
9. Vosálová Kristýna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 30.12.2019 22:34:59
10. Hrubá Olga Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 02.01.2020 19:15:19
11. Grešová Lucia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 10:46:49
12. Dinh Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 14:14:30
13. Znamínko Ondřej Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 20:02:21
14. Sedláčková Eliška Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 20:02:46
15. Janků Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 08.01.2020 10:34:46
16. Pistorová Valérie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 08.01.2020 17:20:57
17. Franková Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 08.01.2020 23:19:50
18. Dědek Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 10:25:34
19. Širůček Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 12:27:49
20. Procházková Bára Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 18:55:55
21. Čadková Denisa Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 11.01.2020 11:45:43
22. Kiezler Michael Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 11.01.2020 17:50:10
23. Šišková Iva Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 13.01.2020 09:23:30
24. Shilenko Vera Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 11:30:43
25. Janstová Daniela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 12:02:30
26. Macurová Andrea Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 17:07:34
27. Dao Thi Nga Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 23:17:40
28. Dombrovská Adriana Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 17.01.2020 11:21:26
29. Přibylová Petra Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.01.2020 11:44:35
30. Kloubcová Marie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.01.2020 14:24:59
31. Kvíčalová Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 18.01.2020 23:08:41
32. Geislerová Anna Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 19.01.2020 16:23:56
33. Angelis Milan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 19.01.2020 17:32:07
34. Hrazdil Jan Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 19.01.2020 19:17:48
35. Tichá Petra Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.01.2020 21:28:12
36. Hodžiová Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.01.2020 22:10:03
37. Macečková Adéla Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 20.01.2020 14:11:04
38. Sheichanka Anastasiya Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 15:06:41
39. Hauser Jakub Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 18:43:51
40. Marek Matyáš Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 21:39:51
41. Golubko Anna Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 22.01.2020 12:15:31
42. Štěpánek Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 22.01.2020 13:00:32
43. Kubínová Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 22.01.2020 21:44:08
44. Valentová Adriana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 24.01.2020 09:43:38
45. Bónová Dominika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 18:17:09
 
VŠCHT Praha