Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :04.02.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :04.02.2020
Odhlásit do :03.02.2020 10:00
Zápis do :03.02.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :160
Počet přihlášených :59
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 zimní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Fialová Johana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 25.12.2019 10:11:48
2. Müllerová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 27.12.2019 13:09:19
3. Tučková Lucie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 02.01.2020 16:37:37
4. Bezstarosti Lenka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 11:58:00
5. Adamová Nela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 08.01.2020 09:06:09
6. Drapáková Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 09.01.2020 09:54:01
7. Žajdlík Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 11:36:32
8. Vašinová Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 16.01.2020 14:25:54
9. Císařová Terezie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 17.01.2020 09:48:17
10. Součková Zuzana Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 17.01.2020 20:12:17
11. Červínová Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 18.01.2020 09:57:36
12. Fraňková Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 19.01.2020 17:48:00
13. Severa Kamil Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.01.2020 22:08:33
14. Knaislová Anna Bc. Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 20.01.2020 23:23:07
15. Lahutová Rozálie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 10:46:51
16. Klingel Martin Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 10:57:16
17. Kováčová Viktória Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 17:37:04
18. Kopenec Jakub Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 19:01:27
19. Michna Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 23:09:31
20. Knobloch Jiří Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 22.01.2020 09:24:23
21. Nováková Monika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 22.01.2020 16:22:16
22. Čobejová Olívia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 22.01.2020 17:24:23
23. Baudyšová Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 23.01.2020 12:37:41
24. Dubská Barbora Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 23.01.2020 13:32:10
25. Némethová Kamila Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 23.01.2020 22:22:01
26. Hrudníková Lenka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 24.01.2020 23:23:58
27. Haláková Barbora Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 25.01.2020 10:16:27
28. Kostromina Vasilisa Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 09:36:50
29. Polák Vojtěch Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 10:50:38
30. Pištěk Jan Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 13:29:16
31. Chudá Veronika Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 18:37:13
32. Slavatová Eliška Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 19:27:31
33. Nguyenová Ha An Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 19:41:36
34. Ramešová Adéla Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 26.01.2020 21:07:38
35. Furková Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 27.01.2020 00:56:48
36. Masojídek Vojtěch Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 27.01.2020 08:30:09
37. Gončarova Marina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 27.01.2020 13:40:05
38. Procházková Bára Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 10:26:46
39. Sedláčková Eliška Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 10:26:50
40. Tatýrek Jan Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:14:38
41. Čadková Denisa Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:27:52
42. Stiborová Barbora Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:40:37
43. Hrazdil Jan Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:53:12
44. Suneghová Klára Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 12:55:17
45. Pistorová Valérie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 14:24:50
46. Sonntag David Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 15:06:41
47. Golubko Anna Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 15:47:00
48. Franková Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 16:18:48
49. Bónová Dominika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 18:11:09
50. Kubínová Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 18:41:25
51. Šišková Iva Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 19:09:23
52. Přibylová Petra Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 20:06:03
53. Volf Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 22:00:56
54. Hašek Tomáš Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 29.01.2020 08:00:41
55. Sheichanka Anastasiya Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 29.01.2020 17:03:23
56. Hrubá Olga Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 30.01.2020 11:03:58
57. Dědek Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 31.01.2020 09:18:56
58. Hodžiová Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 31.01.2020 14:22:44
59. Grundlerová Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 03.02.2020 08:51:50
 
VŠCHT Praha