Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :11.02.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :11.02.2020
Odhlásit do :10.02.2020 10:00
Zápis do :10.02.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :160
Počet přihlášených :32
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 zimní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Vicenová Júlia Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 20.01.2020 11:55:38
2. Dolejšová Natálie Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 09:13:27
3. Šrámová Lucie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 25.01.2020 12:07:24
4. Shilenko Vera Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 13:02:01
5. Hauser Jakub Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 28.01.2020 14:50:30
6. Hodná Tereza Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 31.01.2020 13:29:43
7. Krusberská Nikol Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 31.01.2020 15:50:18
8. Korchikova Liudmila Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 02.02.2020 08:58:55
9. Hryhoruk Mariia Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 02.02.2020 18:48:19
10. Kiezler Michael Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 03.02.2020 08:33:04
11. Bendová Marie Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 03.02.2020 11:06:48
12. Červínová Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 09:05:32
13. Nováková Monika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 10:22:11
14. Kováčová Viktória Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 10:39:56
15. Klingel Martin Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 10:58:25
16. Kopenec Jakub Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 11:43:14
17. Lahutová Rozálie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 11:54:54
18. Haláková Barbora Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 12:05:16
19. Tatýrek Jan Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 12:05:38
20. Stiborová Barbora Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 12:08:03
21. Baudyšová Michaela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 13:53:03
22. Michna Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 15:38:35
23. Nguyenová Ha An Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 17:47:36
24. Severa Kamil Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 23:08:30
25. Grundlerová Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zkouška 04.02.2020 23:37:50
26. Furková Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 05.02.2020 10:55:55
27. Hrazdil Jan Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 05.02.2020 19:43:01
28. Drapáková Jana Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 05.02.2020 22:39:13
29. Gončarova Marina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zkouška 06.02.2020 06:55:53
30. Golubko Anna Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 06.02.2020 11:22:41
31. Hrubá Olga Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 06.02.2020 22:36:34
32. Masojídek Vojtěch Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zkouška 07.02.2020 15:23:18
 
VŠCHT Praha