Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :10.01.2020 - Pátek
Hodina :08:30
Konec :10.01.2020
Přihlašování od :21.12.2019 00:00
Odhlásit do :09.01.2020 10:00
Zápis do :09.01.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :160
Počet přihlášených :15
Poznámka :souhrnný test z OCH
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 zimní Z
N110004 Organická chemie I 2019/2020 zimní Z
N110005 Organická chemie II 2019/2020 zimní Z
N110029 Organická chemie B 2019/2020 zimní Z

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Hrudníková Lenka Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zápočet 21.12.2019 00:00:57
2. Spurný Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zápočet 21.12.2019 01:13:40
3. Macečková Adéla Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zápočet 21.12.2019 01:47:56
4. Novák Oldřich Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zápočet 21.12.2019 09:13:35
5. Bromová Julie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zápočet 21.12.2019 10:40:24
6. Stojánková Tereza Organická chemie I (N110004) 2019/2020 zimní zápočet 21.12.2019 12:35:15
7. Drobný Vojtěch Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zápočet 21.12.2019 13:03:59
8. Jasanský Josef Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zápočet 21.12.2019 22:14:23
9. Zheleznyak Tetyana Organická chemie B (N110029) 2019/2020 zimní zápočet 25.12.2019 09:56:05
10. Přibylová Petra Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zápočet 26.12.2019 11:04:20
11. Šmídová Miroslava Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zápočet 28.12.2019 10:34:00
12. Jandera Adam Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zápočet 30.12.2019 12:25:27
13. Volf Jakub Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zápočet 30.12.2019 22:40:43
14. Moravčík Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 zimní zápočet 01.01.2020 12:01:22
15. Sheichanka Anastasiya Organická chemie II (N110005) 2019/2020 zimní zápočet 02.01.2020 15:53:04
 
VŠCHT Praha