Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 183)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav technologie vody a prostředí (217)
Datum :18.12.2019 - Středa
Hodina :09:00
Konec :18.12.2019
Odhlásit do :17.12.2019 10:00
Zápis do :17.12.2019 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :B37 : střední posluchárna, dataprojektor, interaktivní tabule
Učitel :Bindzar Jan Ing. Ph.D.
Kapacita :60
Počet přihlášených :42
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
AM217026 Waste Water Treatment 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Desmarais Miguel Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 16:29:23
2. Schlachta Tim Pascal Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 03.10.2019 21:11:11
3. Krasniqi Vlerë Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 06.10.2019 11:34:44
4. Chevalet Melanie Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 08.10.2019 18:08:53
5. Remigio Jerome Earl Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 13.10.2019 20:28:49
6. Uisk Christof Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 15.10.2019 11:24:16
7. dos Santos Pinheiro Margarida Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 15.10.2019 18:30:20
8. Ong Ee Shen Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 18.10.2019 08:29:49
9. Kraljic Doris Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 21.10.2019 19:03:08
10. Alvarado Alvarado Allan Augusto Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 23.10.2019 21:45:11
11. Rivas Arrieta Maria Jose Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 23.10.2019 23:20:43
12. Seitz Karolina Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 24.10.2019 07:51:30
13. Roebroeck Marianne Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 24.10.2019 07:53:14
14. Marinaro Rose Elizabeth Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 24.10.2019 08:38:31
15. Fuentes Rotaeche Daniela Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 24.10.2019 10:34:48
16. Singh Aditi Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 24.10.2019 20:07:25
17. Dores Lopes Carolina Filipa Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 25.10.2019 14:09:45
18. Khabibullaev Jamshidbek Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 27.10.2019 13:53:52
19. Cattaneo Alvarez Carlos Raul Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 28.10.2019 21:25:39
20. Marjub Makid Maskawat Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 29.10.2019 20:52:21
21. Pirade Februriyana Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 29.10.2019 21:40:34
22. Rabbani Alija Haydar Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 29.10.2019 21:43:30
23. Abdelhamid Mahmoud Mohamed Habashy Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 30.10.2019 09:06:05
24. Pasaran Sanchez Cesar Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 30.10.2019 18:18:49
25. Sykora Constantin Leonhard Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 04.11.2019 16:33:36
26. Angulo Mosquera Lina Sugey Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 07.11.2019 17:32:48
27. Garcia Fernandez Marlon Esteban Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 08.11.2019 20:29:02
28. Ghijsebrechts Kato Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 11.11.2019 10:03:58
29. Geyskens Annelore Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 11.11.2019 10:07:29
30. Tolsy Marine Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 13:10:26
31. Ribeiro Peixe Beatriz Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 22.11.2019 14:20:43
32. Bour Victor Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 15:58:17
33. Sirtl Valerie-Janine Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 26.11.2019 13:21:51
34. Papanikolaou Christina Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 26.11.2019 18:27:37
35. Cotard Oceane Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 30.11.2019 18:47:17
36. Siche Lisa Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 01.12.2019 17:04:51
37. Marques Joao Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 17:11:51
38. Andrasiak Agata Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 05.12.2019 13:33:24
39. Hertel Tabea Caroline Frederike Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 05.12.2019 14:17:41
40. Flore Chiara Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 09.12.2019 01:06:20
41. Summa Luciana Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 09.12.2019 18:37:40
42. Oebel Benjamin Andreas Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 11.12.2019 09:14:43
 
VŠCHT Praha