Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav technologie vody a prostředí (217)
Datum :13.01.2020 - Pondělí
Hodina :10:00
Konec :13.01.2020
Odhlásit do :12.01.2020 10:00
Zápis do :12.01.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :B37 : střední posluchárna, dataprojektor, interaktivní tabule
Učitel :Bindzar Jan Ing. Ph.D.
Kapacita :60
Počet přihlášených :20
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
AM217026 Waste Water Treatment 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Blino Chloe Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 24.10.2019 10:25:38
2. Isert Ronja Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 24.10.2019 10:29:26
3. Kloth Ophelia Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 28.10.2019 10:23:17
4. Fau Zoé Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 19.11.2019 22:29:42
5. Henriques Clara Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 20.11.2019 14:56:02
6. Moya Rodriguez Maria del Mar Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 02.12.2019 20:38:56
7. Pomares Martin Paloma Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 11.12.2019 17:16:43
8. Moreno Sayavedra Sarah Estefania Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 12.12.2019 21:53:52
9. Marinaro Rose Elizabeth Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 18.12.2019 16:19:01
10. Klusek Agnieszka Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 20.12.2019 22:05:13
11. Zhang Jingsi Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 01.01.2020 18:00:32
12. Sykora Constantin Leonhard Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 01.01.2020 20:17:51
13. Sirtl Valerie-Janine Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 03.01.2020 13:51:53
14. Lazuga Karolina Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 03.01.2020 18:33:43
15. Soares Leite Mariana Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 04.01.2020 20:34:37
16. Goncalves Pinto Alexandra Catarina Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 13:09:58
17. Summa Luciana Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 10:43:03
18. Oebel Benjamin Andreas Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 07.01.2020 10:52:13
19. Andrasiak Agata Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 08.01.2020 10:50:00
20. Kövér Anna Waste Water Treatment (AM217026) 2019/2020 zimní zkouška 08.01.2020 21:12:22
 
VŠCHT Praha