Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 181)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :11.11.2019 - Pondělí
Hodina :10:00
Konec :11.11.2019
Přihlašování od :02.10.2019 00:00
Odhlásit do :10.11.2019 10:00
Zápis do :10.11.2019 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BI : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Kodíček Milan prof. RNDr. CSc.
Kapacita :40
Počet přihlášených :34
Přestávka :12:00 (45 min)
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N320002 Biochemie II 2019/2020 zimní Zk
N320066 Biochemie B 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Neherová Jessica Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 10:47:59
2. Malá Ulrika Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 11:07:00
3. Klementová Kristýna Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 11:07:39
4. Bečvářová Eliška Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 11:07:55
5. Nosková Aneta Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 11:22:57
6. Šilhartová Gabriela Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 11:25:32
7. Smeliková Valerie Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 11:46:16
8. Andresová Martina Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 11:59:30
9. Rischlingová Sabina Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 12:01:38
10. Lavičková Karolína Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 12:09:08
11. Nováková Denisa Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 12:33:06
12. Pešková Lucie Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 13:00:11
13. Braunšveig Vojtěch Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 02.10.2019 16:47:35
14. Terentyak Mark Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 03.10.2019 08:18:36
15. Urbanová Natali Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 03.10.2019 13:56:03
16. Laniak Ondřej Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 04.10.2019 09:52:55
17. Štěpanovská Kristýna Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 05.10.2019 12:53:01
18. Šajgal Jaroslav Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 07.10.2019 20:17:02
19. Fil Valeriia Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 08.10.2019 11:12:55
20. Protivínská Simona Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 08.10.2019 12:01:00
21. Kuhn Michal Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 09.10.2019 10:21:24
22. Musić Šejla Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 10.10.2019 11:43:07
23. Štěpánková Natálie Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 11.10.2019 12:01:10
24. Maloch Jakub Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 11.10.2019 16:51:01
25. Holigová Patrícia Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 13.10.2019 22:12:45
26. Lazák Tomáš Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 14.10.2019 10:04:35
27. Bělíková Eliška Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 14.10.2019 14:01:41
28. Vejmělková Kristýna Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 14.10.2019 14:25:03
29. Reitmeier Jakub Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 14.10.2019 16:18:39
30. Amineva Karina Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 18.10.2019 00:21:17
31. Horníková Terézia Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 20.10.2019 09:25:57
32. Šatra Erik Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 20.10.2019 18:11:12
33. Krupinský Jaroslav Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 21.10.2019 12:06:04
34. Vodičková Kateřina Biochemie II (N320002) 2019/2020 zimní zkouška 21.10.2019 16:26:12
 
VŠCHT Praha