Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 184)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :23.01.2020 - Čtvrtek
Hodina :09:00
Konec :23.01.2020
Přihlašování od :18.11.2019 18:00
Odhlásit do :22.01.2020 10:00
Zápis do :22.01.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BIII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Učitel :Marková Michaela Ing. Ph.D.
Kapacita :40
Počet přihlášených :23
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B320003 Biologie I 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Karasik Mykyta Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 13:48:37
2. Musil Jakub Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 28.11.2019 00:06:47
3. Filipová Sára Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 03.12.2019 10:40:57
4. Hujerová Lucie Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 00:01:09
5. Laštovková Tereza Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 10:38:38
6. Laušmanová Linda Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 16:06:09
7. Bláhová Stella Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 16:06:29
8. Fischer Michal Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 17.12.2019 18:25:22
9. Borůvka Václav Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 19.12.2019 22:12:31
10. Selicharová Hana Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 27.12.2019 10:40:40
11. Nuc Kryštof Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 30.12.2019 16:50:50
12. Zajcevová Kristína Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 06.01.2020 12:52:34
13. Pacnerová Eva Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 10.01.2020 13:00:36
14. Sirka Boris Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 12.01.2020 00:14:02
15. Cusacková Jessica Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 12.01.2020 14:09:50
16. Dvořák Jindřich Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 12:25:40
17. Ševčík František Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 14.01.2020 16:26:50
18. Hallmanová Lada Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 13:46:03
19. Dudová Jana Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 13:57:10
20. Jiskrová Michaela Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 15:03:19
21. Vavřinec Jiří Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 18.01.2020 18:06:49
22. Kupková Kamila Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 20.01.2020 18:26:03
23. Kletečka David Biologie I (B320003) 2019/2020 zimní zkouška 21.01.2020 02:03:03
 
VŠCHT Praha