Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 183)
Zapisování do roku 2019/2020 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav chemického inženýrství (409)
Datum :15.01.2020 - Středa
Hodina :08:30
Konec :15.01.2020
Odhlásit do :14.01.2020 10:00
Zápis do :14.01.2020 10:00
Učitel :Štěpánek František prof. Ing. Ph.D.
Kapacita :25
Počet přihlášených :22
Poznámka :room S-64, building B
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
M409001 Chemické inženýrství III 2019/2020 zimní Zk
N409021 Chemické inženýrství III 2019/2020 zimní Zk
N409063 Chemické inženýrství B 2019/2020 zimní Zk
S409021 Chemical Engineering III 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení Čas
1. González Buenafuente Javier Chemical Engineering III (S409021) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 14:57:33 08:30
2. Bláhová Jana Chemické inženýrství B (N409063) 2019/2020 zimní zkouška 25.11.2019 14:39:02 08:50
3. Petrache Cristian Chemical Engineering III (S409021) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 14:34:33 09:10
4. Bakešová Helena Bc. Chemické inženýrství III (M409001) 2019/2020 zimní zkouška 01.01.2020 09:13:36 09:30
5. Lukášová Klára Bc. Chemické inženýrství III (M409001) 2019/2020 zimní zkouška 06.12.2019 11:19:23 09:50
6. Perner Jiří Chemické inženýrství B (N409063) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 20:55:55 10:10
7. Vaculík Jakub Bc. Chemické inženýrství III (M409001) 2019/2020 zimní zkouška 09.01.2020 10:14:02 10:30
8. Šmíd Václav Bc. Chemické inženýrství III (M409001) 2019/2020 zimní zkouška 29.11.2019 19:48:14 10:50
9. Ledvinka Jiří Chemické inženýrství B (N409063) 2019/2020 zimní zkouška 29.11.2019 21:17:31 11:10
10. Baláž Adam Bc. Chemické inženýrství III (M409001) 2019/2020 zimní zkouška 04.12.2019 11:36:04 11:50
11. Kováčová Katarína Chemické inženýrství III (M409001) 2019/2020 zimní zkouška 12.01.2020 11:50:02 12:10
12. Waelput Gianni Chemical Engineering III (S409021) 2019/2020 zimní zkouška 04.12.2019 11:47:44 12:30
13. Oftnerová Kristina Bc. Chemické inženýrství III (M409001) 2019/2020 zimní zkouška 04.12.2019 11:51:22 12:50
14. Perez-Bostedt Emily Chemical Engineering III (S409021) 2019/2020 zimní zkouška 05.12.2019 17:29:52 13:30
15. Adjar David Van Gelder Bc. Chemical Engineering III (S409021) 2019/2020 zimní zkouška 04.01.2020 14:07:02 13:50
16. Musil Vojtěch Chemické inženýrství B (N409063) 2019/2020 zimní zkouška 06.12.2019 19:50:47 14:10
17. Kapusta Kristián Chemické inženýrství B (N409063) 2019/2020 zimní zkouška 07.12.2019 20:41:16 14:30
18. Sedmihradská Anežka Chemické inženýrství B (N409063) 2019/2020 zimní zkouška 13.01.2020 17:17:13 14:50
19. Frau Fabio Chemical Engineering III (S409021) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 17:36:43 15:10
20. Vojtíšková Olga Chemické inženýrství B (N409063) 2019/2020 zimní zkouška 25.12.2019 17:08:18 15:50
21. Staś Jakub Chemické inženýrství B (N409063) 2019/2020 zimní zkouška 16.12.2019 17:28:03 16:10
22. Omarov Rustem Bc. Chemické inženýrství III (M409001) 2019/2020 zimní zkouška 05.01.2020 15:51:39 16:30
 
VŠCHT Praha