Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 183)
Zapisování do roku 2019/2020 oba
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav fyzikální chemie (403)
Datum :28.01.2020 - Úterý
Hodina :16:30
Konec :28.01.2020
Odhlásit do :27.01.2020 10:00
Zápis do :27.01.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :A135 : ústav 403, knihovna, neveřejná, velmi malá
Učitel :Matějka Pavel prof. Dr. RNDr.
Kapacita :14
Počet přihlášených :12
Přestávka :18:30 (45 min)
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
AM402004 Methods of Structural and Surface Analysis 2019/2020 zimní Zk
B403017 Seminář programu chemie 2019/2020 zimní Zk
M402004 Metody strukturní a povrchové analýzy 2019/2020 zimní Zk
M403022 Struktura a vlastnosti molekul a nízkodimenzionálních materiálů 2019/2020 zimní Zk
N402014 Metody strukturní a povrchové analýzy 2019/2020 zimní Zk
N402060 Úvod do strukturní analýzy farmaceutických látek 2019/2020 zimní Zk
N402087 Teoretické základy chemie 2019/2020 zimní Zk
S402014 Methods of Structural and Surface Analysis 2019/2020 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Koryťáková Adéla Úvod do strukturní analýzy farmaceutických látek (N402060) 2019/2020 zimní zkouška 24.12.2019 12:49:24
2. Nahodilová Magdaléna Úvod do strukturní analýzy farmaceutických látek (N402060) 2019/2020 zimní zkouška 24.12.2019 13:10:08
3. Palušová Zuzana Seminář programu chemie (B403017) 2019/2020 zimní zkouška 24.12.2019 13:47:37
4. Neubergerová Kateřina Seminář programu chemie (B403017) 2019/2020 zimní zkouška 24.12.2019 14:28:08
5. Pražáková Kateřina Seminář programu chemie (B403017) 2019/2020 zimní zkouška 24.12.2019 15:55:36
6. Müllerová Tereza Seminář programu chemie (B403017) 2019/2020 zimní zkouška 24.12.2019 16:26:35
7. Mauci Daniela Seminář programu chemie (B403017) 2019/2020 zimní zkouška 24.12.2019 21:46:31
8. Spurný Martin Seminář programu chemie (B403017) 2019/2020 zimní zkouška 25.12.2019 09:47:44
9. Filgas Josef Úvod do strukturní analýzy farmaceutických látek (N402060) 2019/2020 zimní zkouška 25.12.2019 10:49:09
10. Raková Magdaléna Úvod do strukturní analýzy farmaceutických látek (N402060) 2019/2020 zimní zkouška 28.12.2019 11:10:02
11. Bár Martin Seminář programu chemie (B403017) 2019/2020 zimní zkouška 29.12.2019 11:10:02
12. Svoboda Vojtěch Seminář programu chemie (B403017) 2019/2020 zimní zkouška 15.01.2020 23:40:02
 
VŠCHT Praha