Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :02.06.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :02.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :29.05.2020 10:00
Zápis do :29.05.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :60
Počet přihlášených :49
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Šramko Tomáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:02
2. Stýblová Barbora Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:03
3. Egrová Denisa Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:03
4. Hušáková Michaela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:03
5. Vališová Anna Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
6. Urban Vojtěch Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
7. Sukupová Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
8. Marková Pavlína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
9. Trajerová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
10. Hrubá Vendulka Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
11. Kramná Anežka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
12. Kutilová Markéta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:04
13. Lamačová Rozálie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
14. Kočková Pavla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
15. Bočková Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
16. Pšenáková Monika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:06
17. Šimánková Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:08
18. Klárová Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:09
19. Müllerová Tereza Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:10
20. Pilná Natálie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:10
21. Fojtášková Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:11
22. Machyán Jiří Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:18
23. Chárová Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:18
24. Palušová Zuzana Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:19
25. Bílek Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:28
26. Novotná Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:45
27. Laitl Vojtěch Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:47
28. Halbrštát Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:50
29. Daněk Ondřej Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:02
30. Riby Rose Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:34:02
31. Svobodová Karolína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:34:02
32. Šmejkalová Adriana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:34:02
33. Selicharová Hana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:40:03
34. Bár Martin Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:44:01
35. Berčík Lukáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:57:22
36. Vurm Marek Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:58:32
37. Ižovský Jan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:21:12
38. Průšová Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:29:34
39. Kriška Samuel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:06:43
40. Bulgakov Vladislav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:35:28
41. Kubečková Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:42:56
42. Vrbovský Eliáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:56:11
43. Mareš Vítězslav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:42:42
44. Kvíčalová Anna Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 14:14:52
45. Král Lesný David Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 16:41:33
46. Linhart Petr Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 19:05:53
47. Moravčík Jan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 22:08:32
48. Sokolová Markéta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 09:13:42
49. Sauchyk Valeryia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 12:45:29
 
VŠCHT Praha