Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :16.06.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :16.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :12.06.2020 10:00
Zápis do :12.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :60
Počet přihlášených :52
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.

Prof. Cibulka bude zkoušet až dopoledne ve středu 17. 6.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Málková Martina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:06
2. Tvrdíková Tina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:10
3. Vargová Monika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:25
4. Minárová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:02:10
5. Mrázková Dominika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:03:15
6. Vozniuk Oleksandra Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:13:40
7. Nguyen Huyen Thao Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:15:51
8. Vedralová Eliška Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:18:57
9. Bursová Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:20:59
10. Božiková Natália Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:28:22
11. Trnka Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:35:20
12. Jiskrová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:36:40
13. Stiborová Barbora Organická chemie I (N110004) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:37:16
14. Karásek David Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:42:17
15. Loos Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:44:37
16. Škrhová Katarína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:16:22
17. Korzhova Anastasiia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:12:24
18. Kuhajdová Ema Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 17:41:41
19. Volfová Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 18:37:13
20. Holoubek Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 21:11:23
21. Jachimová Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 05:13:05
22. Kostková Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 05:47:45
23. Haišman Radek Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 11:48:41
24. Šemík Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 12:38:54
25. Shirokov Vladislav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 16:53:57
26. Dvořák Jindřich Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 17:23:53
27. Aliaskerova Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 18:39:57
28. Kaňková Marie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 20:33:57
29. Ludvíková Anna Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 08:57:41
30. Sytařová Lucie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 20:29:30
31. Šebestová Natálie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 20:33:35
32. Zahradník Šimon Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 11:47:47
33. Kučera Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 12:10:38
34. Vacek Cyril Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 12:58:53
35. Svobodová Karolína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 12:30:02
36. Lamačová Rozálie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 16:16:45
37. Uhlíř Matěj Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 16:59:38
38. Hladoníková Klaudia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 12:44:44
39. Havlínová Natálie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 10:00:36
40. Golubtsov Daniil Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 15:01:34
41. Thűmmelová Marie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 06.06.2020 14:46:02
42. Štróner Daniel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 08.06.2020 16:26:40
43. Šmejkalová Adriana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 10:32:16
44. Škardová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 11:56:56
45. Holadová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 12:02:47
46. Posnarová Nikoleta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 13:10:02
47. Králiková Romana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 15:35:39
48. Kubečková Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 16:49:56
49. Řápková Karla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 19:58:12
50. Minčáková Daniela Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 21:03:50
51. Kousalová Josefína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 05:37:07
52. Poláčková Soňa Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 13:37:22
 
VŠCHT Praha