Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :25.08.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :25.08.2020
Odhlásit do :21.08.2020 10:00
Zápis do :21.08.2020 10:00
Kapacita :60
Počet přihlášených :30
Poznámka :Termín z OCH, 1. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Maňák Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 12:13:43
2. Trhoňová Šárka Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 17:49:22
3. Kubena Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 20.06.2020 16:36:43
4. Melicharová Natálie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 20.06.2020 22:46:37
5. Tvrdíková Tina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 11:38:12
6. Bubíková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 17:36:14
7. Böhm Zdeněk Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:19:09
8. Mužíková Milada Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:37:18
9. Rozvoral Aleš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:43:46
10. Švejda Patrik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 13:29:23
11. Jílková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 17:03:51
12. Marek Lukáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 18:51:51
13. Nosko Pavel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 10:07:29
14. Krusberská Nikol Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 26.06.2020 06:52:45
15. Kožnar Pavel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 20:18:24
16. Fialová Johana Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 10:49:19
17. Tulachová Nikola Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:02:59
18. Kapalín Richard Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:11:28
19. Riby Rose Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:15:52
20. Růčková Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:46:11
21. Strnádková Nikola Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:09:47
22. Vuová Hieu Hanka Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 01.07.2020 10:42:56
23. Schreiberová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 11:39:52
24. Mikšovská Nikol Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 10.07.2020 13:36:01
25. Drobný Vojtěch Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 10.07.2020 14:25:37
26. Pospíšil Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 13.07.2020 17:31:15
27. Frank Artur Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 16.07.2020 11:11:16
28. Vorel Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.07.2020 12:25:04
29. Čuščakova Nadija Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.07.2020 18:51:04
30. Bjalončíková Katarína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 04.08.2020 13:06:02
 
VŠCHT Praha