Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :02.06.2020 - Úterý
Hodina :11:30
Konec :02.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :29.05.2020 10:00
Zápis do :29.05.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :45
Počet přihlášených :41
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Šimek Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:03
2. Pelčák Dalibor Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
3. Brožková Andrea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
4. Vondrová Denisa Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:05
5. Faizulina Margarita Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:08
6. Malachová Anna Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:09
7. Bajusová Stela Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:11
8. Maľa Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:12
9. Hošek František Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:14
10. Krebsová Štěpánka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:17
11. Maříková Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:20
12. Fischer Michal Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:00:22
13. Špaček Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:14
14. Musil Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:33
15. Pecha Karel Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:34
16. Hodná Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:01:39
17. Foglarová Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:02:15
18. Novotná Monika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:02:50
19. Uhlíř Matěj Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:04:40
20. Polívková Šárka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:05:34
21. Roudný Martin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:05:56
22. Tošovská Andrea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:07:36
23. Holadová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:09:03
24. Juračková Alena Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:10:05
25. Nováček Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:15:41
26. Hanusová Katarína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:19:51
27. Khúc Bao Chi Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:40:45
28. Dvořák Michal Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:47:52
29. Cicvárek Oldřich Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:02:58
30. Sinevičová Kateřina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:02:59
31. Otruba Zdeněk Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:15:02
32. Grundlerová Linda Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:27:14
33. Vaňous Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 11:46:56
34. Kovář Martin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 12:56:16
35. Vavřinec Jiří Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:31:17
36. Janský Martin Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:51:24
37. Chládek Petr Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 13:53:33
38. Veselý Ondřej Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 18:09:59
39. Voltr Michal Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 21:55:05
40. Hanzl Jakub Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 08:43:58
41. Wohlgemuth Jan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 10:29:31
 
VŠCHT Praha