Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :16.06.2020 - Úterý
Hodina :11:30
Konec :16.06.2020
Přihlašování od :27.05.2020 10:00
Odhlásit do :12.06.2020 10:00
Zápis do :12.06.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :AII : velká posluchárna, dataprojektor, vizualizér
Kapacita :60
Počet přihlášených :47
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.


Prof. Cibulka bude zkoušet až dopoledne ve středu 17. 6.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Kvapilová Lenka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:02:11
2. Šebestíková Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:07:55
3. Krejčík Lukáš Jaroslav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:18:41
4. Čuščakova Nadija Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:23:19
5. Hájková Martina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:23:33
6. Hanzlíková Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 10:53:33
7. Lavryshchieva Daria Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 14:35:15
8. Pavlíčková Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 16:53:17
9. Baudisová Kateřina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 19:05:29
10. Borůvka Václav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 20:11:06
11. Bábovková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.05.2020 21:15:08
12. Třešňáková Petra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 15:56:30
13. Yanturin Talgat Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.05.2020 19:38:24
14. Štěpánek Jakub Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 29.05.2020 10:13:09
15. Brázová Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.05.2020 17:03:19
16. Friml Dominik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 11:07:29
17. Herbríková Linda Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 19:38:56
18. Žižková Karolína Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 31.05.2020 21:56:18
19. Tomancová Barbora Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 01.06.2020 11:52:06
20. Růčková Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 01.06.2020 14:02:07
21. Novotná Monika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.06.2020 16:51:49
22. Kozlovský Vít Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 09:40:14
23. Nováková Nina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 09:54:40
24. Venkrbcová Ivana Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 15:04:46
25. Ižovský Jan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.06.2020 16:23:18
26. Petr Miroslav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 18:21:44
27. Šimůnková Aneta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 04.06.2020 18:56:43
28. Picka Václav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 01:33:40
29. Ziyakova Kamilya Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 14:21:07
30. Nedbalý Jaroslav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.06.2020 15:13:17
31. Hauser Jakub Ing. Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 06.06.2020 14:33:28
32. Kadlecová Annelie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 08.06.2020 09:38:18
33. Zych Sean Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 08.06.2020 13:49:14
34. Samek Štěpán Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 09:50:49
35. Unzeitig Dan Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 12:27:46
36. Chládek Petr Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 13:50:05
37. Šmídová Miroslava Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 13:56:25
38. Salem Michael Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 14:15:22
39. Kozový Daniel Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 14:39:02
40. Švichký Matúš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 15:17:40
41. Vurm Marek Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 15:22:55
42. Chaplyhin Denys Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 09.06.2020 18:07:33
43. Rubáš Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 10.06.2020 11:28:25
44. Frank Artur Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 09:48:26
45. Stoklasa Ondřej Bc. Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 11:53:15
46. Pražáková Kateřina Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 11.06.2020 20:34:24
47. Lakoštíková Vendula Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 12.06.2020 23:47:58
 
VŠCHT Praha