Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :25.08.2020 - Úterý
Hodina :11:30
Konec :25.08.2020
Odhlásit do :21.08.2020 10:00
Zápis do :21.08.2020 10:00
Kapacita :60
Počet přihlášených :20
Poznámka :Termín z OCH, 2. etapa (čas zkouškového testu se může změnit)
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.

V případě změn v hygienických nařízeních může dojít ke změně času začátku písemné části. Toto by bylo přihlášeným rozesláno nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Vargová Monika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 18.06.2020 17:11:22
2. Krejčík Lukáš Jaroslav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.06.2020 10:34:40
3. Bonavita Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 20.06.2020 15:27:28
4. Markvart Lukáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 21.06.2020 11:13:16
5. Hanzlíková Tereza Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 22.06.2020 21:24:09
6. Shestopalova Iuliia Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 11:31:48
7. Pouzar Vladimír Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 12:36:18
8. Fischerová Samanta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 14:43:00
9. Roun Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 14:48:56
10. Jiskrová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 15:08:52
11. Horák Adam Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 17:59:23
12. Kvapilová Lenka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 23.06.2020 21:50:14
13. Shumilina Oleksandra Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:37:49
14. Bábovková Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:04:27
15. Hrudníková Lenka Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:51:16
16. Viazun Daria Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:53:55
17. Kunc Jan Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 21:13:55
18. Mušková Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 19.07.2020 15:43:40
19. Pavlišová Lucie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 21.07.2020 14:02:15
20. Heblt Jan Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 21.07.2020 17:41:35
 
VŠCHT Praha