Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 187)
Zapisování do roku 2019/2020 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
  • Na zkoušku je nutný zápočet
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :18.08.2020 - Úterý
Hodina :08:30
Konec :18.08.2020
Odhlásit do :14.08.2020 10:00
Zápis do :14.08.2020 10:00
Kapacita :90
Počet přihlášených :89
Poznámka :Termín z OCH
Informace :Rozdělení do místností pro zkouškový test a orientační časový plán ústní zkoušky bude rozeslán nejpozději v pondělí e-mailem.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2019/2020 letní Zk
B110002 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk
B110003 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110004 Organická chemie I 2019/2020 letní Zk
N110005 Organická chemie II 2019/2020 letní Zk
N110029 Organická chemie B 2019/2020 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Pacnerová Eva Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 12:57:41
2. Fuxová Hana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 13:03:45
3. Čech Dominik Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 13:17:50
4. Velková Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 19:35:54
5. Nguyen Tuan Duy Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 20:13:06
6. Váchalová Štěpánka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 20:41:17
7. Kopečná Viktorie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 21:44:36
8. Šrám Jakub Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 24.06.2020 23:38:27
9. Piliarová Petra Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 09:52:07
10. Ritomská Natália Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 09:53:44
11. Kučírková Natálie Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 09:57:09
12. Štejdířová Markéta Organická chemie B (N110029) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 10:36:42
13. Kučerová Kateřina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 11:12:00
14. Nováková Monika Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 12:39:27
15. Socha Matúš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 13:18:23
16. Jechová Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 14:06:54
17. Kissíková Kristína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 15:12:01
18. Slaná Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 15:22:42
19. Petrenko Gleb Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 17:55:43
20. Soukupová Pavlína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 18:04:38
21. Konvalinková Jitka Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 18:15:58
22. Pelčák Dalibor Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 19:47:19
23. Králová Štěpánka Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 20:54:16
24. Pleskačová Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 25.06.2020 21:44:37
25. Formánková Lada Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 26.06.2020 01:44:17
26. Husťák Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 26.06.2020 09:58:08
27. Kapral Filip Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 26.06.2020 14:14:25
28. Zajcevová Kristína Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.06.2020 11:02:44
29. Pitoňaková Miriam Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.06.2020 11:03:28
30. Nguyen Viet Tomáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 27.06.2020 11:50:33
31. Dvořák Jindřich Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 27.06.2020 16:07:47
32. Varga Hynek Organická chemie B (B110002) 2019/2020 letní zkouška 28.06.2020 13:15:02
33. Fáberová Timea Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.06.2020 21:01:43
34. Linstcer Veronika Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 28.06.2020 21:56:41
35. Marková Eliška Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 10:44:21
36. Prokešová Kristina Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 14:22:20
37. Mimrová Kamila Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 15:43:46
38. Mazánková Eva Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 29.06.2020 23:54:06
39. Forejtová Jana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 10:06:39
40. Lakoštíková Vendula Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 10:39:42
41. Smachnaia Elizaveta Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:04:09
42. Greplová Martina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:12:38
43. Aliaskerova Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:20:56
44. Berková Kristýna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:31:31
45. Praská Anna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:32:00
46. Pazourová Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:40:51
47. Priškin Jonáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:53:37
48. Knapčoková Lívia Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 11:58:43
49. Šindelková Petra Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:01:05
50. Novotný Jonáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:05:23
51. Ziyakova Kamilya Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:08:28
52. Ševčík Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:16:18
53. Slaninová Kateřina Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:21:27
54. Prokopová Julie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:25:27
55. Bureš Matouš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:26:53
56. Brázová Veronika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:39:19
57. Bočko Jakub Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 12:39:50
58. Nguyenová Ha An Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:07:48
59. Bohatá Adéla Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 13:38:28
60. Alferyová Natálie Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:00:58
61. Paurová Karin Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:16:06
62. Freyová Michaela Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:35:46
63. Kopecká Zuzana Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:45:23
64. Kozak Alina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:48:17
65. Hlava Tomáš Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 14:51:38
66. Kukačka Václav Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 15:03:51
67. Kučera Petr Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:02:55
68. Faizova Madina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:10:58
69. Buchtová Nora Organická chemie II (N110005) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:12:23
70. Kochubei Serhii Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:32:56
71. Beran Tomáš Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 16:56:47
72. Wimmer Vojtěch Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 17:18:42
73. Kadlecová Annelie Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 30.06.2020 19:07:28
74. Šimková Martina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 01.07.2020 08:46:41
75. Wiener Otto Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 01.07.2020 10:58:21
76. Nikitochkina Iryna Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 01.07.2020 12:11:38
77. Čičatková Dominika Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 09:24:20
78. Nedbalý Jaroslav Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 10:22:22
79. Dubovoy Yegor Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 11:30:34
80. Melhem Sámer Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 02.07.2020 11:43:10
81. Lavryshchieva Daria Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 03.07.2020 12:49:21
82. Toušková Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 05.07.2020 10:38:06
83. Hádek Jiří Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.07.2020 17:08:36
84. Rubáš Ondřej Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 05.07.2020 22:10:35
85. Chovancová Eliška Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 07.07.2020 11:58:25
86. Laštovková Tereza Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 07.07.2020 13:00:18
87. Lepeshko Diana Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 16.07.2020 11:12:03
88. Fleková Tereza Organická chemie I (B110003) 2019/2020 letní zkouška 20.07.2020 14:27:33
89. Osipova Nina Organická chemie A (B110001) 2019/2020 letní zkouška 04.08.2020 13:14:38
 
VŠCHT Praha