Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 188)
Zapisování do roku 2020/2021 zimní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :23.11.2020 - Pondělí
Hodina :08:00
Konec :23.11.2020
Odhlásit do :19.11.2020 10:00
Zápis do :19.11.2020 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LOCH : Laboratoře organické chemie
Kapacita :56
Počet přihlášených :56
Poznámka :termín laboratoří 23.11.-27.11.2020
Informace :Do LOCH je mj. nutné s sebou mít SVÉ VLASTNÍ bezpečnostní brýle (resp. dioptrické); více informací v e-learningu
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110005 Laboratoř organické chemie I 2020/2021 zimní Zk
N110002 Laboratoř organické chemie I 2020/2021 zimní Zk
N110002A Laboratoř organické chemie I 2020/2021 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Priškin Jonáš Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 03.09.2020 09:59:57
2. Dvořák Michal Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 11.09.2020 15:34:41
3. Vondrová Denisa Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 11.09.2020 15:35:42
4. Krebsová Štěpánka Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 14.09.2020 08:22:50
5. Jechová Veronika Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 14.09.2020 10:20:49
6. Hroch Adam Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 14.09.2020 10:50:36
7. Vacek Cyril Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 14.09.2020 14:44:58
8. Pilařová Tereza Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 14.09.2020 14:46:00
9. Vostrá Jana Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 14.09.2020 14:46:40
10. Kriška Samuel Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 14.09.2020 15:13:30
11. Shestopalova Iuliia Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 09:14:56
12. Uhlíř Matěj Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 09:47:27
13. Kvapil Daniel Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 10:43:34
14. Husťák Petr Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 10:43:52
15. Mikezová Ilona Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 11:00:36
16. Forejtová Jana Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 12:45:39
17. Grechman Evgeniya Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 15:18:35
18. Hrubá Vendulka Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 17:45:35
19. Novotný Jonáš Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 19:38:55
20. Floreková Jana Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 15.09.2020 22:19:34
21. Šemík Jakub Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 10:10:16
22. Mahdalová Nikol Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 10:29:03
23. Dombrovská Adriana Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 10:38:36
24. Hájková Petra Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 11:08:48
25. Šot Ondřej Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 11:13:32
26. Bočko Jakub Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 11:52:03
27. Láznička Václav Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 12:11:05
28. Fojtášková Veronika Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 12:12:51
29. Hanusová Katarína Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 12:52:01
30. Nováková Lucie Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 14:14:02
31. Bendová Marie Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 14:14:02
32. Hušáková Michaela Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 14:15:43
33. Tomancová Barbora Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 14:27:17
34. Sokolová Markéta Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 14:27:45
35. Kupková Kamila Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 14:29:11
36. Hrůzová Veronika Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 14:29:44
37. Kubešová Zuzana Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 14:30:09
38. Roudný Martin Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 14:30:38
39. Maľa Martin Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 15:27:34
40. Dolejšová Natálie Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 16:08:49
41. Čech Petr Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 16:17:30
42. Ziyakova Kamilya Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 16:44:49
43. Šmídová Anna Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 17:09:41
44. Uher Josef Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 17:39:49
45. Augustin Martin Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 16.09.2020 18:19:27
46. Nagy Oliver Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 17.09.2020 07:46:30
47. Kaňková Marie Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 17.09.2020 09:54:34
48. Špaček Jan Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 21.09.2020 11:14:02
49. Orság Ondřej Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 21.09.2020 11:54:02
50. Brhlová Viktorija Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 21.09.2020 20:24:03
51. Ludvíčková Eva Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 22.09.2020 09:36:01
52. Formánková Lada Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 22.09.2020 10:44:26
53. Yanturin Talgat Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 22.09.2020 13:34:11
54. Vicenová Júlia Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 25.09.2020 15:58:01
55. Stiborová Barbora Laboratoř organické chemie I (N110002) 2020/2021 zimní zkouška 27.09.2020 00:26:02
56. Klaisnerová Emma-Josefina Laboratoř organické chemie I (B110005) 2020/2021 zimní zkouška 27.09.2020 11:09:22
 
VŠCHT Praha