Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 194)
Zapisování do roku 2020/2021 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav chemického inženýrství (409)
Datum :18.12.2020 - Pátek
Hodina :13:00
Konec :18.12.2020
Přihlašování od :01.12.2020 08:00
Odhlásit do :17.12.2020 10:00
Zápis do :17.12.2020 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :B03 : střední posluchárna, dataprojektor, interaktivní tabule
Učitel :Basařová Pavlína doc. Dr. Ing.
Kapacita :25
Počet přihlášených :17
Poznámka :Rozpis studentů a příslušná posluchárna budou zveřejněny 17.12. na E-learningu
Informace :info. na tokarovl@vscht.cz
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
N409002A Chemické inženýrství I 2020/2021 zimní Zk
N409002 Chemické inženýrství I 2020/2021 zimní Zk
B409001 Chemické inženýrství I 2020/2021 zimní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Roubalíková Erbsová Johana Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 01.12.2020 08:00:03
2. Barynava Anastasiya Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 01.12.2020 08:00:04
3. Špačková Michaela Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 01.12.2020 08:00:04
4. Šírová Anna Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 01.12.2020 08:00:04
5. Seidlová Sabina Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 01.12.2020 08:00:07
6. Roudný Martin Chemické inženýrství I (B409001) 2020/2021 zimní zkouška 01.12.2020 08:00:09
7. Chalupová Jitka Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 01.12.2020 08:03:08
8. Lobzya Margarita Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 01.12.2020 09:06:50
9. Suneghová Klára Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 01.12.2020 11:55:38
10. Šoltésová Mária Chemické inženýrství I (B409001) 2020/2021 zimní zkouška 03.12.2020 10:20:02
11. Nagy Oliver Chemické inženýrství I (B409001) 2020/2021 zimní zkouška 03.12.2020 10:20:02
12. Klausová Kateřina Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 03.12.2020 10:20:02
13. Cikhart Josef Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 03.12.2020 10:20:03
14. Karásek David Chemické inženýrství I (B409001) 2020/2021 zimní zkouška 03.12.2020 10:20:03
15. Veverková Tereza Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 05.12.2020 09:21:19
16. Nguyen Viet Tomáš Chemické inženýrství I (B409001) 2020/2021 zimní zkouška 16.12.2020 23:36:52
17. Korbová Lucie Chemické inženýrství I (N409002A) 2020/2021 zimní zkouška 17.12.2020 08:01:24
 
VŠCHT Praha