Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 193)
Zapisování do roku 2020/2021 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav ekonomiky a managementu (837)
Datum :22.12.2020 - Úterý
Hodina :12:00
Konec :22.12.2020
Přihlašování od :16.12.2020 00:00
Odhlásit do :21.12.2020 10:00
Zápis do :21.12.2020 15:00
Učitel :Scholleová Hana doc. RNDr. Ing. Ph.D.
Kapacita :65
Počet přihlášených :22
Přestávka :12:00 (45 min)
Poznámka :online v Teams a e-learning
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B501002 Podniková ekonomika 2020/2021 zimní Z

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Ignateva Ekaterina Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 16.12.2020 11:56:41
2. Balín Patrik Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 16.12.2020 14:05:27
3. Slončíková Zuzana Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 16.12.2020 14:06:20
4. Novotný Lukáš Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 16.12.2020 14:16:01
5. Pak Karina Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 16.12.2020 14:22:17
6. Čekelská Terezie Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 16.12.2020 18:04:10
7. Goll Daniel Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 17.12.2020 10:09:10
8. Mandl Adam Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 17.12.2020 10:11:37
9. Sredniakova Alisa Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 17.12.2020 11:04:35
10. Kuzmych Vadym Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 17.12.2020 11:05:05
11. Trybuček Adam Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 17.12.2020 12:36:25
12. Milerová Gabriela Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 17.12.2020 14:13:39
13. Hněvkovská Michaela Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 17.12.2020 19:21:15
14. Ngaleka Lukáš Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 18.12.2020 14:29:12
15. Likhosherst Kaleriia Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 18.12.2020 22:38:58
16. Karymova Aizhan Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 19.12.2020 16:36:38
17. Zavatskaia Olga Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 19.12.2020 21:42:37
18. Shiraliev Daniil Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 20.12.2020 21:55:14
19. Burianová Lenka Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 20.12.2020 22:07:57
20. Mašatová Karolína Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 21.12.2020 02:26:18
21. Ševčík František Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 21.12.2020 13:37:20
22. Novotný Vojtěch Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 21.12.2020 14:58:17
 
VŠCHT Praha