Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 193)
Zapisování do roku 2020/2021 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav ekonomiky a managementu (837)
Datum :19.01.2021 - Úterý
Hodina :12:00
Konec :19.01.2021
Přihlašování od :23.12.2020 00:00
Odhlásit do :18.01.2021 10:00
Zápis do :18.01.2021 10:00
Učitel :Scholleová Hana doc. RNDr. Ing. Ph.D.
Kapacita :30
Počet přihlášených :18
Poznámka :online v Teams a e-learning, bez sluchátek a zapnutá kamera podmínkou
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B501002 Podniková ekonomika 2020/2021 zimní Z

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Likhosherst Kaleriia Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 07.01.2021 22:40:26
2. Šimuničová Marie Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 07.01.2021 23:02:19
3. Mandl Adam Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 07.01.2021 23:03:18
4. Zavatskaia Olga Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 07.01.2021 23:04:17
5. Babashaikhova Regina Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 07.01.2021 23:08:04
6. Kalousková Adéla Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 07.01.2021 23:11:32
7. Patkáňová Aneta Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 08.01.2021 00:31:21
8. Závodská Valérie Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 08.01.2021 04:01:37
9. Řezníčková Kristýna Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 08.01.2021 07:40:13
10. Thímová Kateřina Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 08.01.2021 08:41:21
11. Gruntová Anna Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 08.01.2021 09:52:02
12. Drobot Artur Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 08.01.2021 11:13:58
13. Khvorova Kristina Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 08.01.2021 18:23:27
14. Kuzhina Kristina Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 08.01.2021 21:16:24
15. Yahubov Dzheikhun Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 08.01.2021 22:36:54
16. Zímová Alena Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 10.01.2021 12:34:32
17. Šafaříková Tereza Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 10.01.2021 13:32:19
18. Nemtsov Nikita Podniková ekonomika (B501002) 2020/2021 zimní zápočet 12.01.2021 16:15:10
 
VŠCHT Praha