Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 194)
Zapisování do roku 2020/2021 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav anorganické chemie (101)
Datum :14.06.2021 - Pondělí
Hodina :08:00
Konec :14.06.2021
Přihlašování od :08.06.2021 10:00
Odhlásit do :10.06.2021 10:00
Zápis do :10.06.2021 10:00
Budova :A - VŠCHT budova A
Místnost :LACH_A39 : Laboratoře anorganické chemie
Kapacita :20
Počet přihlášených :20
Přestávka :12:00 (60 min)
Poznámka :14.-17.6.2021, 8-18 h
Informace :https://e-learning.vscht.cz/
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B101004 Laboratoř anorganické chemie I 2020/2021 letní Zk
N101003 Laboratoř anorganické chemie I 2020/2021 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Vershinina Elizaveta Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:01
2. Vrba Tomáš Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:01
3. Kočová Lucie Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:02
4. Brožková Veronika Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:03
5. Chmel Oskar Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:04
6. Výborný Vojtěch Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:07
7. Kettnerová Kristýna Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:08
8. Šmejkalová Adriana Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:08
9. Bláhová Stella Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:10
10. Augustínová Adriana Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:12
11. Zetek Tomáš Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:12
12. Dundová Eliška Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:15
13. Kuba Tomáš Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:16
14. Hrubá Naďa Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:27
15. Sytsko Hanna Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:36
16. Průša Vítek Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:00:36
17. Hegyiová Josefína Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:01:15
18. Ludas Radek Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:02:57
19. Justová Natálie Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:04:36
20. Mazánková Vendula Laboratoř anorganické chemie I (B101004) 2020/2021 letní zkouška 08.06.2021 10:07:18
 
VŠCHT Praha