Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 194)
Zapisování do roku 2020/2021 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav biochemie a mikrobiologie (320)
Datum :21.06.2021 - Pondělí
Hodina :09:00
Konec :21.06.2021
Odhlásit do :20.06.2021 10:00
Zápis do :20.06.2021 10:00
Budova :B - VŠCHT budova B
Místnost :BII_COVID : Skutečné obsazení posluchárny v ZS 2020/21
Učitel :Lipovová Petra doc. Ing. Ph.D.
Kapacita :60
Počet přihlášených :22
Přestávka :12:00 (45 min)
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B320002 Biochemie II 2020/2021 letní Zk
N320002 Biochemie II 2020/2021 letní Zk

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Sulková Kateřina Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 10.05.2021 21:20:22
2. Šebestíková Anna Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 11.05.2021 07:16:17
3. Magočiová Miriam Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 11.05.2021 11:37:24
4. Nógell Adam Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 11.05.2021 15:12:39
5. Hanusová Katarína Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 12.05.2021 17:40:49
6. Maříková Michaela Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 13.05.2021 18:34:08
7. Převrátil Martin Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 14.05.2021 11:34:25
8. Prachár Maximilián Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 16.05.2021 20:17:12
9. Lapáček Marek Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 18.05.2021 00:04:26
10. Brožková Andrea Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 20.05.2021 19:48:17
11. Kvapilová Lenny Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 21.05.2021 21:53:09
12. Sap Martin Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 24.05.2021 10:53:13
13. Bílek Vojtěch Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 24.05.2021 10:59:14
14. Čech Dominik Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 25.05.2021 10:43:46
15. Havlová Magdalena Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 27.05.2021 10:55:35
16. Sokolová Markéta Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 28.05.2021 17:29:26
17. Aliaskerova Alina Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 09.06.2021 08:13:11
18. Orság Ondřej Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 11.06.2021 18:15:50
19. Bendová Marie Biochemie II (N320002) 2020/2021 letní zkouška 12.06.2021 10:46:27
20. Svoboda Vojtěch Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 12.06.2021 18:04:50
21. Chaplyhin Denys Biochemie II (B320002) 2020/2021 letní zkouška 14.06.2021 10:01:48
22. Polák Daniel Biochemie II (N320002) 2020/2021 letní zkouška 14.06.2021 10:11:22
 
VŠCHT Praha