Termíny zkoušek - přihlašování <sup>2</sup>Termíny zkoušek - přihlašování 2(verze: 194)
Zapisování do roku 2020/2021 letní
  
Anketu můžete vyplnit na http://www.erudio.cz
Detail termínu
Garant termínu :Ústav organické chemie (110)
Datum :11.06.2021 - Pátek
Hodina :09:00
Konec :11.06.2021
Přihlašování od :31.05.2021 09:00
Odhlásit do :10.06.2021 10:00
Zápis do :10.06.2021 10:00
Kapacita :50
Počet přihlášených :38
Poznámka :Souhrnný test z OCH v distanční formě
Informace :Souhrnný test ze všech variant OCH proběhne pouze v distanční formě, jako probíhaly průběžné zápočtové testy.

Zadání testu bude posláno nejpozději v 9.00 přes SIS, do 10.45 bude nutné poslat řešení e-mailem svému vyučujícímu na seminář (doporučuje se dodržet formu zaslaného souboru jako byl v průběžném testu).

V případě opakování OCH z předcházejícího semestru je nutné ještě před testem informavat e-mailem svého vyučujícího na seminář OCH z předcházejícího semestru o této skutečnosti a domluvit se na opravě testu.
 
exportovat do excelu
Zkoušené předměty
seřadit sestupněseřadit vzestupněKód seřadit sestupněseřadit vzestupněJméno Rok Semestr Typ
B110001 Organická chemie A 2020/2021 letní Z
B110002 Organická chemie B 2020/2021 letní Z
B110003 Organická chemie I 2020/2021 letní Z
B110004 Organická chemie II 2020/2021 letní Z
N110005 Organická chemie II 2020/2021 letní Z
N110029 Organická chemie B 2020/2021 letní Z

 
exportovat do excelu
Seznam přihlášených studentů
Jméno Předmět Rok Semestr Typ Datum přihlášení
1. Zhivaeva Anastasiia Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 09:00:06
2. Dmitrieva Margarita Organická chemie B (B110002) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 09:13:51
3. Gąsiorová Kristýna Organická chemie I (B110003) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 11:28:21
4. Ovsyankina Arina Organická chemie B (B110002) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 13:13:08
5. Vízner Daniel Organická chemie I (B110003) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 13:29:44
6. Urban Jáchym Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 17:29:01
7. Adámek Lukáš Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 17:29:54
8. Brožková Veronika Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 17:40:04
9. Kos Jiří Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 23:23:08
10. Smorodinova Lyudmila Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 23:52:59
11. Martinezová Ester Patrícia Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 23:55:24
12. Fouček Čeněk Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 31.05.2021 23:57:51
13. Vašatová Vanesa Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 01.06.2021 12:29:55
14. Ivanov Georgy Organická chemie I (B110003) 2020/2021 letní zápočet 01.06.2021 14:44:59
15. Kožíšková Adéla Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 01.06.2021 15:34:59
16. Gloss Dominik Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 02.06.2021 06:50:34
17. Mokeikina Violetta Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 02.06.2021 11:30:30
18. Vlachová Adéla Organická chemie I (B110003) 2020/2021 letní zápočet 02.06.2021 12:09:51
19. Herbei Valeriia Organická chemie I (B110003) 2020/2021 letní zápočet 02.06.2021 13:33:49
20. Ottová Renáta Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 02.06.2021 16:00:45
21. Jurčeková Eva Organická chemie I (B110003) 2020/2021 letní zápočet 02.06.2021 17:09:30
22. Feodosyeva Tatiana Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 02.06.2021 19:04:34
23. Mansfeldová Klára Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 02.06.2021 22:26:51
24. Svatý Štěpán Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 03.06.2021 06:00:41
25. Hegyiová Josefína Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 03.06.2021 07:36:25
26. Zůzová Jindřiška Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 03.06.2021 09:59:05
27. Kolumpková Lucie Organická chemie I (B110003) 2020/2021 letní zápočet 03.06.2021 13:54:26
28. Pavlíček Martin Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 04.06.2021 09:35:04
29. Mandryková Kristýna Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 04.06.2021 10:37:02
30. Semotánová Kamila Organická chemie B (B110002) 2020/2021 letní zápočet 04.06.2021 12:59:00
31. Karepova Daria Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 04.06.2021 19:22:44
32. Pak Den Khvan Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 05.06.2021 15:22:35
33. Pljaskov Maxim Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 07.06.2021 09:03:44
34. Laušmanová Linda Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 07.06.2021 10:01:10
35. Kaptagayeva Azhar Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 07.06.2021 10:40:15
36. Neshin Mark Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 08.06.2021 18:49:07
37. Salem Michael Organická chemie B (B110002) 2020/2021 letní zápočet 09.06.2021 07:29:31
38. Kracík Karel Organická chemie A (B110001) 2020/2021 letní zápočet 09.06.2021 10:52:55
 
VŠCHT Praha